Czy można uruchomić sklep bez inwestowania dużych pieniędzy?

Odpowiedź brzmi: TAK ale…  bez inwestycji nie możesz oczekiwać natychmiastowych efektów i dużej skali. Wszystkim chcącym zacząć sprzedawanie w Internecie zalecam prosty schemat weryfikujący czy przyszły właściciel sklepu będzie tak samo zaangażowany po 12 miesiącach i czy wystarczy mu energii. Ten prosty przepis składa się z 3 elementów.

3 kroki

URUCHOM BLOGA

Najszybsza i praktycznie nie wymagająca kosztów forma rozpoczęcia działalności w internecie to najpopularniejszy WordPress i rozpoczęcie prowadzenia bloga na temat związany z przyszłymi produktami. Zbierasz w ten sposób swoich przyszłych klientów.

MINIMUM 1 WPIS / TYDZIEŃ

Dzięki swojej systematycznej pracy i tworzeniu ciekawych treści, szybko uzyskasz wysokie pozycje na dużą ilość słów kluczowych. Dzięki temu zyskasz bezpłatny ruch z wyszukiwarek lub odnośniki z innych stron.

DOŁĄCZ SKLEP DO BLOGA

Najszybsze efekty uzyskasz kiedy do działającego bloga dodasz możliwość zamawiania opisywanych produktów  lub usług. Zamówienia możesz realizować samodzielnie lub we współpracy z innym sklepem / hurtownią np dropshippingową.

Następnie masz opcje…

DROPSHIPPING

Jeżeli widzisz, że zamówienia zaczęły regularnie się pojawiać, integrujesz sklep z hurtownią dropshippingową i zaczynasz inwestować w reklamę. Uzyskiwane marże nie są najwyższe ale nie ponosisz też żadnego ryzyka związanego z towarowaniem

JAK URUCHOMIĆ DROPSHIPPING?

WŁASNY MAGAZYN

Jeżeli wiesz co się sprzedaje lub swobodnie poruszasz się po danych, możesz pokusić się o uruchomienie własnego magazynu dzięki czemu uzyskasz najwyższe marże.

CO WARTO SPRZEDAWAĆ w INTERNECIE?

KONIEC PRZYGODY

Czasami warto po takim pilotażowym okresie działania zweryfikować plany i zakończyć projekt.

WSPARCIE PO SZKOLENIU

Każdy UCZESTNIK szkoleń otrzymuje bezpłatnie 12 miesięcy wsparcia doświadczonego e-commerce managera

Poznaj historie sukcesu innych sklepów internetowych, które powstały po szkoleniu e-commerce.

Efekty po szkoleniu